Tot just fa uns dies s’han realitzat les proves d’accés a grau mitjà i grau superior, enguany a Tàgores hem realitat múltiples classes a molts alumnes que volien preparar aquestes proves, un curs per preparar les proves d’accés a grau mitjà a Igualada de llarga durda..

Ara que ja s’han realitzat les proves, podem determinar que les classes i el curs han finalitzat amb èxit, ja sigui pels resultats obtinguts com per la satisfacció dels alumnes, els quals han quedat molt contents del servei prestat. Un tracte individualitzat, proper, on s’ha intentar aprofitar al màxim el temps i on s’ha posat tot l’esforç que els alumnes estiguessin còmodes per poder assolir els seus objectius.

Aquests són alguns dels comentaris que els nostres alumnes ens han deixat a la nostra pàgina de Facebook.

comentaris-facebook

Des d’aquí volem felicitar tots els nostres alumnes per l’esforç i la dedicació que han demostrat. Molta sort de cara al futur!